No Nama Kementerian/Jabatan/Agensi Emel Gambar
1 DATUK DR.AHEMAD SADE PEJABAT TIMBALAN SETIAUSAHA KERAJAAN NEGERI (PEMBANGUNAN) Ahemad.sadi@sabah.gov.my
2 STANLEY CHONG HON CHUNG KEMENTERIAN KERAJAAN TEMPATAN DAN PERUMAHAN Stanley.chong@sabah.gov.my
3 PUTERA JALI KEMENTERIAN BELIA DAN SUKAN Putera.jali@sabah.gov.my
4 MOHD FAIZAL BIN MOHD TAHIR KEMENTERIAN KEWANGAN MohdFaizal.MohdTahir@sabah.gov.my
5 ALESIA SION KEMENTERIAN PELANCONGAN, KEBUDAYAAN & ALAM SEKITAR (KeKPAS) Alesia.sion@sabah.gov.my
6 HASSAN MAHALI KEMENTERIAN KERJA RAYA (KKR) Hassan.Mahali@sabah.gov.my
7 AFTAR NURAJAT KEMENTERIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR Aftar.Nurajat@sabah.gov.my
8 HJH MYRNA JIMANEZ@ISABELO KEMENTERIAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT DAN KESEJAHTERAAN RAKYAT (KPMKR) Myrna.Jimenez@sabah.gov.my
9 ADAM BIN VALENTINE KEMENTERIAN PEMBANGUNAN PERINDUSTRIAN Adam.Valentine@sabah.gov.my
10 DATUK ZAINUDIN BIN AMAN KEMENTERIAN SAINS, TEKNOLOGI DAN INOVASI Zainudin.Aman@sabah.gov.my
11 ADANAN @ADNAN ATIN KEMENTERIAN PERTANIAN DAN PERIKANAN Adnan.Atin@sabah.gov.my
12 MOHD BAHARUN NOR BIN MINDURU BAHAGIAN ISTIADAT DAN PROTOKOL mohdbaharun.minduru@sabah.gov.my
13 SUZNIE @ DAYANG BINTI BALUS BAHAGIAN KABINET DAN DASAR Suznie.Balus@sabah.gov.my
14 NOR LINDA MOHD AZAHARI BAHAGIAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN NorLinda.MdAzahari@sabah.gov.my
15 ROSINA DAISY JULIUS JABATAN AIR NEGERI SABAH Rosina,Julius@sabah.gov.my
16 STEPHEN WONG ON PENG JABATAN ARKIB NEGERI SABAH Stephen.Wong@sabah.gov.my
17 JUSTINE SINSOI JABATAN BENDAHARI NEGERI Justine.Sinsoi@sabah.gov.my
18 LIEW CHERN WEI JABATAN CETAK KERAJAAN ChernWei.Liew@sabah.gov.my
19 MOHD ZARATKHAN BIN ABDUL RAHMAN JABATAN HAL EHWAL AGAMA ISLAM NEGERI SABAH (JHEAINS) Zaratkhan.Rahman@sabah.gov.my
20 NURFAEZAH JAIM JABATAN HAL EHWAL ANAK NEGERI Nurfaezah.Jaim@sabah.gov.my
21 MOHD SOFFIAN ABU BAKAR JABATAN HIDUPAN LIAR MohdSoffian.AbuBakar@sabah.gov.my
22 SALBIAH BINTI AMAN JABATAN HAL EHWAL WANITA Salbiah.Aman@sabah.gov.my
23 CHRISTOPHER JOBIT JABATAN KERETAPI NEGERI SABAH (JKNS) Christopher.Jobit2sabah.gov.my
24 HJ. ARMAN BIN ABDUL MUIN JABATAN KERJA RAYA (JKR) Arman.Abdmuin@sabah.gov.my
25 AGKU SAMSU PG MUDIN JABATAN KETUA MENTERI Agkusamsu.pgmudin@sabah.gov.my
26 SU CHIN SIDIH JABATAN MUZIUM SABAH Suchin.Sidih@sabah.gov.my
27 MOHD IKHWAN BIN RAMLAN JABATAN PEGUAM BESAR NEGERI MohdIkhwan.Ramlan@sabah.gov.my
28 ROSLEE SUMIN JABATAN PELABUHAN DAN DERMAGA SABAH (JPDS) Roslee.Sumin@sabah.gov.my
29 WONG HOCK VUI @EDMUND JABATAN PEMBANGUNAN PERINDUSTRIAN DAN PENYELIDIKAN Edmund.Wong@sabah.gov.my
30 DG NORSIAH BINTI HJ AG DURAMAN JABATAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA DgNorsiah.AgAbdRaman@sabah.gov.my
31 WAILY BIN HARIM JABATAN PENGAIRAN DAN SALIRAN (JPS) Waily.Harim@sabah.gov.my
32 NORAFFINIE BINTI NORMAN JABATAN PERANCANGAN BANDAR DAN WILAYAH Noraffinie.Normen@sabah.gov.my
33 INDRA PURWANDITA HERRY SUNJOTO JABATAN PERHUTANAN SABAH IndraPurwandita.Sunjoto@sabah.gov.my
34 RUZLEE BIN JUMATIN JABATAN PERIKANAN Ruzlee.Jumatin@sabah.gov.my
35 JOSIE LAI MEI SING JABATAN PERKHIDMATAN AWAM NEGERI SABAH Josie.Lai@sabah.gov.my
36 DR MARIA EDWARD KISSEY JABATAN PERKHIDMATAN VETERINAR SABAH Maria.Kissey@sabah.gov.my
37 JAIS ASRI JABATAN PERKHIDMATAN KEBAJIKAN AM Jais.Asri@sabah.gov.my
38 KAMALTAN KARIMIN JABATAN PERKHIDMATAN KOMPUTER NEGERI Kamaltan.Karimin@sabah.gov.my
39 DAISY ALOYSIUS JABATAN PERLINDUNGAN ALAM SEKITAR Daisy.Aloysius@sabah.gov.my
40 OSWALD JOHN MASITAL JABATAN PERTANIAN oswald.Masital@sabah.gov.my
41 TOSILAH LOJIKIP @ PRISILLA JABATAN TANAH DAN UKUR Prisilla.Lojikip@sabah.gov.my
42 IR MOHD NADZREE BIN IMRAN JABATAN PERKHIDMATAN PEMBENTUNGAN SABAH (JPPS) mohdnadzree.imran@sabah.gov.my
43 MARY BTE JOSEPH PEJABAT MENTERI TUGAS-TUGAS KHAS MaryBte.Joseph@sabah.gov.my
44 CAROLYN MAURICE PEJABAT MEDIA DAN KOMUNIKASI JABATAN KETUA MENTERI Carolyn.Maurice@sabah.gov.my
45 MOHD. JAYREH @ BOY BIN JAYA PEJABAT DEWAN UNDANGAN NEGERI MohdJayreh.Jaya@sabah.gov.my
46 MOHAMMAD ZAID BIN YUSOF PEJABAT HAL EHWAL DALAM NEGERI DAN PENYELIDIKAN MohammadZaid.Yusof@sabah.gov.my
47 STEPHEN MOLIGAN PEJABAT HASIL BUMI Stephen.Moligan@sabah.gov.my
48 MOHD ARIFFIN ALI PEJABAT MUFTI NEGERI MdAriffin.Ali@sabah.gov.my
49 SABARIAH HJ SAFFREE PEJABAT PERHUBUNGAN NEGERI SABAH KUALA LUMPUR Sabariah.Saffree@sabah.gov.my
50 DAYANG NOORASHIKHIN ZULKEFLI PEJABAT SETIAUSAHA KERAJAAN NEGERI dgnoorashikhin.zulkefli@sabah.gov.my
51 SHEREEN SHAFIKA BINTI AHMAD PEJABAT TIMB SETIAUSAHA KERAJAAN NEGERI (PEMB) ShereenShafika.Ahmad@sabah.gov.my
52 CAROLINE BENJAMIN JIUNGAN PEJABAT TIMB SETIAUSAHA KERAJAAN (PENTADBIRAN) Caroline.jiungan@sabah.gov.my
53 ABINAN @ABNAN BIN ASLI PEJABAT YANG DIPERTUA NEGERI/ISTANA Abinan.Asli@sabah.gov.my
54 PEJABAT DAERAH BEAUFORT JOUMAT HJ BISNIM 011-33769658
55 PEJABAT DAERAH BELURAN DAYANG NOOR AMMIE BINTI AWG DAMIT 019-5887269
56 ASDI @MOHD FAIZAL BIN HUSSIN PEJABAT DAERAH KECIL BANGGI MdFaizal.Hussin@sabah.gov.my
57 ZAKHARIA JAMAL PEJABAT DAERAH KECIL KEMABONG Zakharia.Jamal@sabah.gov.my
58 PEJABAT DAERAH KECIL KIULU JUSTIN GINDOK 011-51546689
59 WILLEY LAMPAKI PEJABAT DAERAH KECIL MATUNGGONG Willey.Lampaki@sabah.gov.my
60 PEJABAT DAERAH KECIL MEMBAKUT IBRAHIM TERKI 012-8023251
61 PEJABAT DAERAH KECIL MENUMBOK AG. ISHAK @ JASNI AG. SABLI 016-8475126
62 FERRIS FRANCIS PEJABAT DAERAH KECIL PAGALUNGAN Ferris.Francis@sabah.gov.my
63 JOLONING JOE MAJAMBU PEJABAT DAERAH KECIL PAITAN Joe.Majambu@sabah.gov.my
64 PAUL F. ISIDORE ( PENOLONG PEGAWAI DAERAH, N48 ) PEJABAT DAERAH KECIL SOOK Paul.Isidore@sabah.gov.my
65 PEJABAT DAERAH KECIL TAMPARULI JOANA SINTEH 088-782357
66 PEJABAT DAERAH KECIL TUNGKU ALEXANDER LIEW 010-9655923
67 PEJABAT DAERAH TELUPID MUHAMMAD NASRUL BIN OMAR 019-5378702
68 KAMARUDDIN S.LATIP PEJABAT DAERAH KENINGAU Kamaruddin.Latip@sabah.gov.my
69 PEJABAT DAERAH KINABATANGAN ROMY AL-HAMI AZEER YAHYA 017-8333598
70 ABD WAHAB BIN SIDEK PEJABAT DAERAH KOTA BELUD AbdWahab.Sidek@sabah.gov.my
71 NAHALAN HJ MEHDUNAH PEJABAT DAERAH KOTA MARUDU Nahalan.Medunah@sabah.gov.my
72 PEJABAT DAERAH KUALA PENYU MONICA GUALIN 013-8517633
73 SAHAR BIN UNGGAT PEJABAT DAERAH KUDAT Sahar.Unggat@sabah.gov.my
74 PEJABAT DAERAH KUNAK KENAL BTE SALIM 010-5312161
75 PEJABAT DAERAH LAHAD DATU MOHD MURSALIN BIN MOHD TAHIL 014-9803530
76 ALI KHAZRAI PANDIN BIN ALI UDIN PEJABAT DAERAH NABAWAN AliKhazrai.AliUdin@sabah.gov.my
77 PEJABAT DAERAH PAPAR AGKU JUNAIDI PG ISMAIL 016-5522955
78 PEJABAT DAERAH PENAMPANG FRANCIS CHONG YU SHING 016-8363514
79 JOHARI ABDULLAH @FLORANCE SAMUDIN PEJABAT DAERAH PITAS Johari.Abdullah@sabah.gov.my
80 PEJABAT DAERAH PUTATAN MOHAMAD IKRAM BIN AIDI 013-2968115
81 FLORENCIA PADASIAN PEJABAT DAERAH RANAU Florencia. Padasian@sabah.gov.my
82 PEJABAT DAERAH SEMPORNA HAFIZUL HAFIZ BIN LADJA HASSAN 013-5266434
83 PEJABAT DAERAH SIPITANG JEEFRI BIN YUSOF 014-9557903
84 MOHD AZRI JAINI JEFFERY PEJABAT DAERAH TAMBUNAN MohdAzri.JainiJeffery@sabah.gov.my
85 YUESRI ISMAIL BIN YUSOF PEJABAT DAERAH TENOM Yuesrilsmail.Yusof@sabah.gov.my
86 PEJABAT DAERAH TONGOD CLEOPHAS JOHN GORDON 010-6686438
87 PEJABAT DAERAH TUARAN AWANG MOHD YUSOFF 010-9828520
88 PEJABAT DAERAH KALABAKAN SARIDUN BIN MOHD JININ 017-8373364
89 MARY CLARE JOIWIN PERPUSTAKAAN NEGERI SABAH MaryClare.Joiwin@sabah.gov.my
90 PUTRI HUSSNAIN HUSSAIN PERBADANAN BAITULMAL NEGERI SABAH putrihussnain@yahoo.com/PHussnain.Hussain@sabah.gov.my
91 JORIANA AGUN LEMBAGA BANDARAN KUDAT Joriana.Agun@sabah.gov.my
92 MOHD. RIDUAN BIN JAMAIN LEMBAGA INDUSTRI GETAH SABAH (LIGS) Riduan.Jamain@sabah.gov.my
93 JASON BLASIUS LEMBAGA KEBUDAYAAN NEGERI SABAH (LKNS) Jason.Blasius@sabah.gov.my
94 DOLORES LIWAS LEMBAGA KEMAJUAN PERHUTANAN NEGERI SABAH (SAFODA) Dolores.Liwas@sabah.gov.my
95 JAHUFAR ALIUMER LEMBAGA KEMAJUAN TANAH NEGERI SABAH Jahufar@sldb.com.my
96 KHAIRI ALIAS @GHAZALI LEMBAGA PELABUHAN-PELABUHAN SABAH (LPPS) Khairi.Alias@sabah.gov.my
97 WALTER JOHN BIN NASIP LEMBAGA PELANCONGAN SABAH (STB) Walter@sabahtourism.com/Walter.JohnNasip@sabah.gov.my
98 SUHANIE MOLUKUN ABDULLAH @ STEPHENIE LEMBAGA PEMBANGUNAN PERUMAHAN DAN BANDAR (LPPB) Stephenie.Molukun@sabah.gov.my
99 RIMI BTE REPIN LEMBAGA PEMEGANG AMANAH TAMAN-TAMAN SABAH Rimi689@yahoo.com/Rimi.Repin@sabah.gov.my
100 MUHD FIRDAUS KASSIM LEMBAGA SUKAN NEGERI SABAH (LSNS) MuhdFirdaus.Kassim@sabah.gov.my
101 SOPHIAN ISMAIL MAJLIS DAERAH BEAUFORT Sophian.ismail@sabah.gov.my
102 JOSLEE MAJUNIS MAJLIS DAERAH BELURAN Joslee.Majunis@sabah.gov.my
103 AHMAD BIN ABDUL GHANI MAJLIS DAERAH KENINGAU AhmadAbd.Ghani@sabah.gov.my
104 JOHANIS MUALAS MAJLIS DAERAH KINABATANGAN Johanis.Mualas@sabah.gov.my
105 CHRISTOPHER WONG MAJLIS DAERAH KOTA BELUD Christopher.Wong@sabah.gov.my
106 MOHAMMAD NAZRUL NASSIR MAJLIS DAERAH KOTA MARUDU MohammadNazrul.Nassir@sabah.gov.my
107 AHMAD HARIRY MAJLIS DAERAH KUALA PENYU AhmadHariry.Ahmad@sabah.gov.my
108 SHAHNIZAM MUHD ALI MAJLIS DAERAH KUNAK Shahnizam.MuhdAli@sabah.gov.my
109 JAHARI KIANG MAJLIS DAERAH LAHAD DATU Jahari.Kiang@sabah.gov.my
110 PEARL ANDREW BISIT MAJLIS DAERAH NABAWAN PearlAndrew.Bisit@sabah.gov.my
111 MAZLI MAHALI MAJLIS DAERAH PAPAR Mazli.Mahali@sabah.gov.my
112 ESTELLE ALANA LEE MAJLIS DAERAH PENAMPANG EstelleAlana.Lee@sabah.gov.my
113 ABDUL HAFIZ YAHYA MAJLIS DAERAH PITAS AbdHafiz.Yahya@sabah.gov.my
114 ADRIAN MANSUS MAJLIS DAERAH PUTATAN Adrian.Mansus@sabah.gov.my
115 KELVIN MAIRIN MAJLIS DAERAH RANAU Kelvin.Mairin@sabah.gov.my
116 MUHAMAD ALI BUSURAN MAJLIS DAERAH SEMPORNA MuhamadAli.Bunsuran@sabah.gov.my
117 NOOR ELMIE MAIL MAJLIS DAERAH SIPITANG NoorElmie.Mail@sabah.gov.my
118 RIZAL MAULAH MAJLIS DAERAH TAMBUNAN Rizal.Maulah@sabah.gov.my
119 ROLAND BIN RUJIT MAJLIS DAERAH TENOM Roland.Rujit@sabah.gov.my
120 MAJLIS DAERAH TONGOD ANAS BIN AMAI @JACK 019-8335504
121 ANDREW LALL MAJLIS DAERAH TUARAN Andrew.Lall@sabah.gov.my
122 ABU LELE MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN Abu.Lele@sabah.gov.my
123 ALI MOHAMMAD SAMAD MAJLIS PERBANDARAN TAWAU 0
124 QUTAIBAH WAHID MAJLIS UGAMA ISLAM SABAH Qutaibah.Wahid@sabah.gov.my
125 NG MUI CHEN @ MICHELLE WONG DEWAN BANDARAYA KOTA KINABALU Michelle.Ng@sabah.gov.my
126 ALASTAIR FONG JABATAN PENERBANGAN AWAM SABAH Alastair@sabahair.com.my
127 NELSON CHAN KIN REN SABAH CREDIT CORPORATION nelson.chan@sabahcredit.com.my
128 MARK WARREN JOIMIL SABAH ENERGY CORPORATION mark@sabahenergycorp.com
129 DINNIS PATRICK SAHAM SABAH Dinnis@sahamsabah.com.my
130 CHIN KAH YI SABAH NET SDN BHD kahyi@sabah-net.com
131 AZRUL AHMAD SEDCO (PERBADANAN PINJAMAN EKONOMI NEGERI SABAH) Azrul.Ahmad@sedco.com.my
132 CAROLINE ANNIE JERRY SEDIA (SABAH ECONOMIC DEV AND INV AUTHORITY) caroline@sedia.com.my
133 QUEK LIP KIE SAWIT KINABALU Quek@sawitkinabalu.com.my
134 CLARICE JESEUS SURUHANJAYA PERKHIDMATAN AWAM NEGERI Clarice.Jeseus@sabah.gov.my
135 CABRINI BRIDGET CHIA KORPORASI KEMAJUAN PERIKANAN DAN NELAYAN SABAH (KO-NELAYAN) Cabrini.Chia@sabah.gov.my
136 DONY ENDIONG KORPORASI PEMBANGUNAN DESA (KPD) Dony.Endiong@sabah.gov.my
137 KOTA KINABALU INDUSTRIAL PARK SDN BHD (KKIP) 0 0
138 SENIAH BINTI TAIP UNIT PEMIMPIN PEMBANGUNAN MASYARAKAT seniah.taip@sabah.gov.my
139 ARNIE NORBERT LEE UNIT PERANCANG EKONOMI NEGERI Arnie.Lee@sabah.gov.my
140 JESSEL KAMIJAN YAYASAN SABAH jessel@ysnet.org.my / jesseel@icsb-sabah.com.my
141 ROSELI BIN SINDONG YAYASAN USAHA MAJU Roseli.Sindong@sabah.gov.my
142 DANIEL VOON INSTITUT KAJIAN PEMBANGUNAN SABAH (IDS) daniel@ids.org.my
143 CLARICE BINGKASAN PALM OIL INDUSTRIES CLUSTER (POIC) SABAH SDN BHD Clarice@poic.com.my